Kędzierzyn-Koźle, Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Automatyk

Reńska Wieś

OTTO Polska dla swojego Klienta, firmy będącej światowym producentem ogrodzeń i bram, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Automatyk
Miejsce pracy: Reńska Wieś (pow. kędzierzyńsko-kozielski)
Region: opolskie
NR ref A/MO/04/16

Opis stanowiska pracy:
- Tworzenie i aktualizacja dokumentacji elektrycznej bram, szlabanów i systemów kontroli dostępu
- Wprowadzanie udoskonaleń w istniejących systemach automatyki
- Wsparcie techniczne z zakresu automatyki bram zagranicznych oddziałów firmy i klientów

Wymagania:
- Wykształcenie: Minimum średnie techniczne (preferowany kierunek elektryczny, elektroniczny, automatyka i mechanika)
- Doświadczenie zawodowe na tożsamym stanowisku
- Wysoka komunikatywność
- Umiejętność współpracy z zespołem
- Samodzielność
- Silna motywacja do realizacji założonych celów i zadań

Kwalifikacje i umiejętności:
- Wiedza z zakresu montażu, serwisu bram, automatyki, szlabanów i urządzeń kontroli dostępu
- Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji elektrycznej
- Wysoko rozwinięta umiejętność planowania własnych działań pozwalających na skuteczne osiągnięcie wyznaczonych celów
- Język angielski na poziomie komunikatywnym

Oferuje:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
- Stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=4366269975bf4983b4baf76fe4b5b2a9 lub mokoniewska@ottopraca.pl/

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę OTTO Polska Sp. z o.o. na:
- Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz
- Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz
- Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Administratorem danych osobowych jest OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.).

Ogłoszenie dodane: Sroda, 20 Kwiecien, 2016  12:11

Identyfikator: 580625

Wyświetleń: 1673