Kędzierzyn-Koźle, Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierowca Autobusu Niemcy

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:
KIEROWCA AUTOBUSU

Zadania:
&#8226; przewóz pasażerów na wyznaczonej trasie
&#8226; sprawdzanie i okresowa sprzedaż biletów
&#8226; opieka nad powierzonym pojazdem

Wymagania:
&#8226; Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
&#8226; Udokumentowane doświadczenie w pracy na w/w stanowisku min. 2 lata
&#8226; Wykształcenie zawodowe kierunkowe
&#8226; Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:
&#8226; Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
&#8226; Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
&#8226; Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie: od 2200&#8364; brutto+ dieta, dodatki za prace w weekend , mozliwosc wyplaty cotygodniowej
&#8226; Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności ( CV w jezyku niemieckim nie jest koniecznoscia, tlumaczenie jest darmowe w ramach rekrutacji)
&#8226; Urlop: 24 dni rocznie
&#8226; Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
W CV prosimy umieścić klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GSGD al. 29 listopada 153/4, 31-406 Kraków dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury tej i przyszłych rekrutacji - zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia."

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 10 Listopad, 2016  14:23

Identyfikator: 597834

Wyświetleń: 1880