Kędzierzyn-Koźle, Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Opiekunka osób starszych - Niemcy

Kędzierzyn-Koźle

Jesteśmy agencją opieki wyspecjalizowaną w rekrutacji oraz zatrudnianiu osób do opieki nad osobami starszymi, chorymi oraz niesamodzielnymi.
W naszej działalności kładziemy największy nacisk na dokładne przygotowanie każdego wyjazdu oraz na przyjazną atmosferę i satysfakcję po każdej ze stron. Dokładamy wszelkich starań, aby relacje między opiekunką, a niemiecką rodziną układały się harmonijnie, dlatego pozostajemy w stałym kontakcie podczas całego pobytu.

Podstawowy zakres obowiązków:
&#8226; opieka nad osobą starszą/chorą
&#8226; aktywizacja osoby starszej/chorej oraz pomoc w codziennych czynnościach
&#8226; podstawowe prace domowe (sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów)

Wymagania:
&#8226; doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
&#8226; komunikatywna znajomość języka niemieckiego
&#8226; mile widziane czynne prawo jazdy
&#8226; miła aparycja i pogodne usposobienie
&#8226; sumienność
&#8226; życzliwość i cierpliwość względem podopiecznego/j

Oferujemy:
&#8226; legalne zatrudnienie
&#8226; wynagrodzenie od 1000 do 1300 &#8364; (w zależności od zlecenia)
&#8226; pokrycie kosztów zakwaterowania i wyżywienia
&#8226; pokrycie kosztów przejazdu
&#8226; oferty dobierane indywidualnie do potrzeb i oczekiwań kandydatów/ek
&#8226; elastyczne terminy wyjazdów
&#8226; opiekę polskich koordynatorów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email:
info@akces-praca.pl/
lub kontakt pod numerem telefonu:
77 480 12 92, 501-817-555

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 23 Lipiec, 2015  10:25

Identyfikator: 556237

Wyświetleń: 2923