Kędzierzyn-Koźle, Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Opiekunki do pracy w opiece w Niemczech

Niemcy

House Domowa Opieka Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży usług opiekuńczych. Świadczymy usługi opieki dla osób starszych na terenie Polski i Niemiec. W ich imeniu poszukujemy wykwalifikowanych opiekunek i pielęgniarek, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług. Obsługujemy zamożne niemieckie rodziny.Wymagamy znajomości języka, ale też płacimy najlepiej na rynku.&#8232;
&#8232;
Opis stanowiska:
- Opieka, pomoc i wsparcie podopiecznego w czynnościach życia codziennego
- Aktywizacja podopiecznego
- Prowadzenie gospodarstwa domowego
- Inne ustalone czynności

Wymagania:
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Doświadczenie w opiece
- Empatia, uczciwość, życzliwość
- Brak nałogów

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na polskich warunkach
- Odprowadzane pełne składki ZUS od ww umowy
- Zwrot kosztów podróży - 180 euro
- Wynagrodzenie od 1200 EURO NETTO / m-c
- Własny pokój, łazienka + Internet, telefon
- Bezpłatne wyżywienie
- Ubezpieczenie EKUZ (europejska karta ubezpieczeniowa) oraz karta A1
- Wsparcie polskiego Koordynatora w Niemczech

Osoby zainteresowane pracą proszone są o kontakt z Działem Rekrutacji:
tel: 669 980 011; 669 914 984

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 02 Lipiec, 2015  12:57

Identyfikator: 553932

Wyświetleń: 2377