Kędzierzyn-Koźle, Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Zbrojarz / Operator Maszyn Zbrojarskich

Irlandia Północna

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Dla naszego wieloletniego Klienta - firmy zajmującej się produkcją dużych konstrukcji stalowych w Irlandii poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Irlandia Północna/Irlandia Południowa
Nr ref.: OMZ/BAR/IRL
Zadania:
Praca na zbrojarni (na hali)
Gięcie, prostowanie, czyszczenie i cięcie drutu, prętów, siatek oraz mat zbrojeniowych
Obsługa giętarek, zginarek automatycznych, półautomatycznych, hydraulicznych i manualnych
Obsługa prościarek i maszyn tnących &#8211; nożyc, gilotyn
Ustawianie maszyny podczas pracy ze stalą zbrojeniową
Łączenie elementów zbrojeń wykonanych ze stali, prętów i siatek
Zbrojenie prefabrykatów budowlanych
Przemysłowa produkcja półfabrykatów zbrojeń w oparciu o projekt
Kontrola detali w czasie produkcji

Wymagania:
Doświadczenie w obsłudze giętarek, prościarek, maszyn tnących (gilotyn, nożyc)
Doświadczenie w pracy operatora maszyn zbrojarskich / barbendera / zbrojarza
Mile widziane doświadczenie w obsłudze linii tnących typu Shearline
Doświadczenie w obsłudze maszyn manualnych, półautomatycznych i automatycznych
Znajomość rysunku technicznego
Umiejętność doboru narzędzi i ustawiania maszyny
Mile widziane doświadczenie na maszynach: MEP, Schnell, Stema/Pedax, LaRoche, Polybend, EVG, KRB
Znajomość maszyn giętarskich CNC będzie dodatkowym atutem
Doświadczenie na stanowisku zbrojarz na prefabrykacji lub na budowie będzie dodatkowym atutem
Dyspozycyjność, możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę brytyjskiego
Darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
Opieka polskiego koordynator podczas pobytu w UK, odbiór z lotniska, pomoc z formalnościami za granicą (w bankach, urzędach)

Ogłoszenie dodane: Sroda, 17 Luty, 2016  10:09

Identyfikator: 575341

Wyświetleń: 2333